התגלית המהפכנית של ד"ר סימונס

כמו שהבנת מההקדמה, הדיאטה המהירה והמהפכנית זאת הייתה ידועה כבר לפני חמישים שנה, אבל בגלל הנסיבות המצערות של פטירתו המוקדמת מדי של ד"ר סימונס, השתמשו בה רק במרפאות שבהם עבדו רופאים שהוכשרו על ידו (לפני שהוא הספיק לפרסם לקהל הרחב את התגלית). רק בגלל עידן האינטרנט הדיאטה המהירה הפכה שוב זמינה לקהל הרחב. הדבר שתרם רבות לכך היה הספר המהפכני של החוקר והעיתונאי קוין טרודו.

הסיפור המלא מאחורי התגלית המדהימה והפשוטה הזאת ומדוע היא לא הייתה ידועה עד היום לקהל הרחב – נמצא בספר:

The weight loss cure – "they" don't want you to know about – by Kevin Trudeau

אפשר להזמין את הספר באנגלית באינטרנט דרך האתר של Amazon.

ד"ר סימנס היה מדען ורופא קונבנציונאלי בריטי שעבד בבית-חולים ברומא אחרי מלחמת-העולם השנייה. הוא שם לעצמו מטרה לגלות מה הגורם להשמנת יתר ועודף משקל ואיך אפשר לטפל בתופעה זו באופן מדעי עם תוצאות אחידות עבור כולם. הפתרון שהוא מצא הוא דיאטה מהירה שמחסלת לחלוטין את מאגרי השומן המיותר אם מיישמים את ההמלצות שלו במדויק.

הוא הקדיש למחקר שלו עשרות שנים ועבד עם אלפי מטופלים.

מהר מאוד הוא הבין שעד לפני כמאה שנה, רוב המזון שאכלנו היה "אורגני" מטבעו. אנשים גידלו את הירקות והפירות בשדה, הביאו אותם לשוק ואפשר היה לרכוש אותם במצבם הטבעי.

תעשיית המזון המודרני שינתה את המזון מצורתו הטבעית והיום יש בכל מאכל חומרים שאת שמם אנחנו אפילו לא יודעים לבטא. המזון שלנו מלא בכימיקלים, הורמונים, חומרים משמרים, צבעי מאכל ועוד דברים רבים שהם לא טבעיים וגוף האדם בכלל לא מסוגל לעכל אותם. האוכל מעובד, מחומם ומשנים אותו בעקביות מצורתו הטבעית.

המזון שאנחנו אוכלים היום שונה לחלוטין מהמזון שאכלנו עד לפני מאה שנה. מה שאנחנו מכניסים לפה הוא לא "אוכל" במובן שהגוף שלנו מפרש את המילה אוכל והוא לא "מזין" את הגוף – נהפוך הוא, הוא מרעיל את הגוף שלנו ויוצר מחלות חדשות שגוף האדם לא הכיר בעבר.

פריצת הדרך נעשתה כשהוא הבחין בתופעה המיוחדת הבאה:

נשים בהריון במזרח הרחוק ילדו תינוקות בריאים למרות שהתקיימו על תפריט דל ביותר במשך היום.

הוא התקדם שלב אחד במחקר כשהוא בדק מה יש בגוף האישה כשהיא בהריון שגורם לתופעה זו. הוא גילה שגוף האישה מפריש הורמון מסוים ששמו HCG שעוזר לה לפרק מאגרי שומן מיותר ולהפוך אותו לאנרגיה זמינה כדי לפצות על התזונה הדלה, במטרה להגן על העובר.

השלב הבא היה לסנתז את הורמון ה-HCG (להפיק את החומר באמצעים ביולוגים טבעיים) ולתת אותו לאנשים שמנים כדי לראות מה קורה. בנוסף, הוא הרכיב להם תפריט של מזונות מאוד ספציפיים בשלב הדיאטה המהירה הזאת והירידה במשקל כדי לעודד אותם לפרק את השומן המיותר (בגלל זה היא קיבלה את השם דיאטת הורמון ההריון).

הדבר המדהים ביותר קרה:

בזמן שהם ביצעו את הדיאטה המהירה זאת, הגוף שלהם התחיל לפרק את מאגרי השומן העודף מבלי לפגוע כמעט ברקמת השרירים, ובהדרגה חזר למצבו הטבעי והפרופורציונאלי. וזה קרה גם אצל גברים וגם אצל נשים – בלי קשר לגיל.

הוא המשיך עם המחקר עוד הרבה שנים ועל אלפי מטופלים נוספים על מנת לבחון מה תהיה הדרך הכי טובה לעזור להם בעזרת דיאטה נכונה והורמון ה-HCG. הוא הרכיב תפריט מאוד מדויק עבור שלב הדיאטה המהירה הזאת שאותו יש לאכול כשצורכים את תוסף ה-HCG. הוא ניסה את כל ההרכבים האפשריים של כל המזונות שמעודדים ירידה במשקל. מתברר שיש מזונות שמעודדים ירידה במשקל ויש כאלה שלא. הערך הקלורי של המזון הוא לא מה שחשוב כדי לפרק את מאגרי השומן המיותר.

בדיאטה המהירה הזאת, הוא גילה שקיימים בגוף שלושה סוגי שומן. שני סוגים הכרחיים לגוף (השומן שמרפד את האיברים השונים של הגוף והשומן שנאגר בכמויות קטנות בשרירים והופך לאנרגיה זמינה במהירות ובשעת הצורך) וסוג שלישי שהוא מיותר לגמרי והגוף אוגר אותו ל-"שעת צרה" ומאחסן אותו בכל המקומות הבעייתיים – אצל נשים בירכיים, באחוריים, בחלק העליון של היד, או בבטן … ואצל גברים בכרס ובחזה.

מאוד קשה להיפטר מהסוג השלישי, והגוף יעשה כמעט הכול כדי לא לוותר עליו. בכל דיאטה אחרת שלא מערבת פעילות ספורטיבית, מכל שבעה קילוגרמים שאתה יורד במשקל אתה מפרק שלושה קילוגרמים רקמת שריר, קילוגרם אחד מים ורק שלושה קילוגרמים שומן. ככל שאתה עושה יותר דיאטות, כך אתה נשאר עם פחות רקמת שריר ואתה מגדיל את הסיכוי שלך להיות שמן לכל החיים. הגוף שורף פחות ופחות שומן וקצב חילוף החומרים יורד עוד יותר.

בעזרת הורמון ה-HCG ודיאטה נכונה בדיאטה המהירה הזאת, הגוף מפרק רק את מאגרי השומן הבעייתי הזה ולא מפרק כמעט שום רקמת שריר, לא פוגע בשום צורה בתפקוד של הגוף. ככה גוף האישה מגן על העובר, גם כשהאמא לא אוכלת בצורה מספקת.

כיום כאשר רוצים לעשות דיאטה המהירה, משתמשים בתוסף תזונה בעל פעילות HCG על בסיס מים ואצות בעלות פעילות HCG ולא בהורמון שד"ר סימונס השתמש בו בשנות החמישים. התוצאות זהות.

על-ידי:

  • שימוש בתוסף תזונה שלוש פעמים ביום מתחת ללשון.
  • שמירה על תפריט מאוד מדויק.
  • תפריט שמכיל מזונות מאוד מדויקים.
  • תהליך שנעשה בצורה של שלבים מאוד מדויקים.

אתה הולך לפרק את השומן שהגוף שלך אגר במשך השנים ולחזור לגזרה האידיאלית עבור הגוף שלך.

בדיאטה המהירה הזאת שד"ר סימונס פיתח מתפרקים רק רקמות השומן המיותר וכל ירידה במשקל היא ירידה אמיתית ולא על חשבון רקמת שריר או מים.

לפרטים נוספים ולרכישה עבור לחנות HCG.
מידע נוסף רלוונטי: הזרקת בוטוקס 

הערה: המונח HCG כתוב באתר זה מטעמי שיווק בלבד, אין החברה מוכרת או משווקת את הורמון ה-HCG אלא תוסף תזונה צמחי המאושר למכירה על פי חוק בישראל.